تسهيلات جهت درمان سریع بیماری های مقعدی بيماران شهرستانی

مراحل درمان درد و خونریزی مقعد ممکن است فرآیندی زمانبر باشد و این مورد حتما مشکلاتی را به برخی از هموطنان ما در سراسر ایران تحمیل می نماید، از اینرو کلینیک لیزر شفا در نظر دارد جهت تسهیل درمان بیمارانی که ساکن تهران نیستند مزایایی را در نظر گیرد که مشکل این دوستان مرتفع گردد.

درمان سریع بیماری های مقعدی

جهت درمان سریع بیماری های مقعدی استفاده از لیزر توصیه می گردد.

با توجه به اينكه عمل با ليزر بیماری های نشیمنگاه در شهرستانها هنوز وجود نداشته و اينكه اكثرا اشخاصی که از خارج از تهران جهت درمان به تهران سفر می نمایند ، مكاني جهت ماندن در تهران نداشته و حتما بایستی در هتل و یا منزل اقوام و خویشان خود اسكان نمایند که خود این امر سبب تحميل هزينه اضافي و همچنین مشکلاتی دیگر ميگردد.

 

در یک روز هم معاینه شوید و هم جراحی

با توجه به نکات اشاره شده در بالا ، كلنيك ليزر شفا تصميم دارد از اين پس نسبت به پذيرش بيماران شهرستاني خارج از نوبت اقدام نموده بطوریکه پس از تماس تلفني يا ايميل از سوی متقاضیان در نزدیک ترین زمان تعیین وقت نموده و در همان روز  فرآیند ويزيت و در صورت نیاز اقدام به عمل ليزر براي بيماران نمايد بطوريكه بیماران عزیز بتوانند در همان روز به شهر خود بازگردند.

امکان فراهم نمودن اقامت برای بیمارانی که جراحی نموده اند

کلینیک لیزر شفا برای عزیزانی که از خارج از تهران بابت معاینه و جراحی اقدام می نمایند مذاکراتی با چند هتل داشته است که بر اساس توافقات طرفین برای آن دسته از بیماران که نیاز به اقامت برای درمان دارند با هتل های لاله خیابان فاطمی (شروع هزینه برای یک شب از 750.000 تومان با احتساب 15% تخفیف به 637.000 تومان اتاق دونفره)، هتل تلاش در پارک وی (شروع هزینه برای یک شب از 250.000 تومان اتاق دونفره) و همچنین در درصورت نیاز اقامت در یک مسافرخانه (شروع هزینه برای یک شب 100.000 تومان)هماهنگی هایی صورت گرفته است.

البته لازم بذکر هست این هزینه بعهده خود بیمار خواهد بود و کلیه مدارک لازم جهت اقامت بایستی همراه بیمار باشد، این امکان جهت تسهیل در امور درمانی بیمار در نظر گرفته شده است لذا این کلینیک هیچگونه مسئولیتی بابت هزینه ها و خدمات اضافی برعهده نخواهد داشت.

توصیه میشود حداقل 3 روز قبل ازسفر به تهران و شروع به درمان، جهت رزرو اتاق اقدام صورت گیرد تا درصورت پر بودن اتاق های مجموعه مورد نظر امکان جابجایی مجموعه هتل یا مهمانسرا ها صورت گیرد یا اینکه زمان درمان تغییر داده شود.

 

لیزر کیست مویی، شقاق، هموروئید یا بواسیر، فیستول و آبسه مقعد در یک روز

فرقی ندارد که شما چه نوع بیماری ای دارید چه فیستول باشد و چه هموروئید، چه کیست مویی باشد و چه شقاق در صورتی که شما با کلینیک هماهنگ نمائید فرآیند ویزیت و جراحی با لیزر در یک روز قابل انجام می باشد.

مدت درمان و جراحی در کمتر از چند ساعت

با توجه مزیت های بسیار تاثیرگذار عمل لیزر نسبت به جراحی معمولی كه دیگر نيازی به بستري و  بيهوشي ندارد ، بیماران پس از عمل لیزر می توانند به راحتی به شهر خود بازگردند.

همچنين تلفن ٢٢٣٥٩١٣٥ به بيماران شهرستاني اختصاص داده تا سريعتر نوبت دهي انجام گردد.

درمان سریع و قطعی فیستول مقعد با لیزر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید