مرکز تخصصی درمان بیماری‌های شقاق، بواسیر، فیستول، کیست مویی، زگیل تناسلی و آبسه مقعدی با لیزر

دکتر داود تاج بخش | مدیریت کلینیک لیزر شفا مرکز جراحی بیماری های مقعدی

درباره کلینیک تخصصی درمان بیماری‌های مقعدی با لیزر

کلینیک تخصصی درمان بیماری مقعدی با لیزر

مرکز تخصصی درمان بیماری‌های مقعدی با لیزر با مدیریت دکتر داود تاج بخش

کلینیک لیزر شفا با مدیریت دکتر داود تاج بخش تاسیس شده و همچنین این کلینیک مجهز به تخصصی ترین و بروزترین دستگاه های لیزر ( که امروزه در دنیا استفاده میگردد) می باشد.

همانطور که اشاره شد این کلینیک تحت نظر و با مدیریت مستقیم دکتر داود تاج بخش می باشد. دکتر داود تاج بخش در سال 1361 در دانشکده علوم پزشکی تهران رشته ی دکتری پزشکی عمومی قبول و در سال 1368 فارغ التحصیل شده و به دلیل داشتن رتبه بالا به طور مستقیم در رشته ی جراحی عمومی قبول شده است. وی پس از گذراندن دوره 4 ساله تخصص در بیمارستان سینا ( دانشگاه تهران ) با رتبه عالی و بورد تخصصی سال 1372 فارغ التحصیل شد. سال 1372 تا 1374 یک دوره تخصصی در انگلستان در دانشگاه لندن در رابطه با بیماریهای ناحیه مقعد گذرانده و بعد از سال 1374 که به ایران بازگشتند حدود 10 سال در نقاط مختلف ایران مشغول کار عملی و دوران طرح بودند و سال 1380 به تهران بازگشته و پس از آشنایی با مبانی لیزر و دستگاه لیزر، بیشتر تمرکز کاری خودشان را در ارتباط با درمان بیماریهای ناحیه مقعد با لیزر گذاشته و طی این مدت دوره های متعددی توسط مرکز لیرز دانشگاه تهران و مرکز لیزر انجمن لیزر ایران که با همکاری انجمن لیزر سوئد بوده شرکت و با درجه خوب این دوران را طی نموده اند.

درباره کلینیک تخصصی درمان بیماری‌های مقعدی با لیزر
کلینیک لیزر شفا

تجربیات کلینیک

دکتر داود تاج بخش از سال 1382 به بعد تصمیم گرفتند که یک کلینیک خصوصی تاسیس کرده و فعالیت هایی که تا به حال در بخش عمومی بوده را در بخش خصوصی از لیزر و درمان بیماریهای نشیمنگاه استفاده نمایند. این کلینیک فقط و فقط بر روی بیماری های مقعدی تمرکز داشته و تمامی متخصصین در این رابطه دور یکدیگر گرد آمده اند. این در صورتی است که برخی از کلینیک ها گهگاهی بیماری های مقعد هم جراحی میکند. یک جراحی عمومی ممکنه در سال؛ ۱۰ جراحی هموروئید یا فیستول و… انجام دهد اما کلینیک لیزر شفا به  عنوان کلینیک تخصصی درمان بیماری های مقعدی، به طور متوسط در ماه حدود ۵۰ تا ۱۰۰ مورد از این موارد بیماران را با لیزر درمان می نمایند. چیزی در حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ مورد مشابه در ماه ویزیت می شوند که خود این امر سبب می شود تا بعد از مدتی در مورد این نوع بیماریها تجربه عملی خیلی بهتری کسب نماید، هر مریضی را متناسب با موقعیت بیماریش و وضعیت بیماریش معالجه نموده و در نتیجه کارها بسیار تخصصی تر و بهتر و دایرکته شده تر می باشند.

چرا نقش تجربه بسیار مهم است؟

این نکته حائز اهمیت می باشد که حتما جراحی لیزر یا حتی جراحی سنتی بایستی تحت نظارت پزشک با تجربه صورت گیرد تا اشتباها عضله کنترل کننده دفع و گاز در طی جراحی بریده نشود در غیر اینصورت سبب بی اختیاری در دفع و گاز خواهد شد.

دکتر داود تاج بخش همواره در این سالها سعی نموده تا از دستگاه های لیزر متعدد جهت درمان استفاده نمایند . به طور مثال در کارهای خیلی ابتدایی از لیزرهای کم توان که در واقع لیزرهایی هستند که قدرت انرژی آنها کم می باشد را جهت بریدن و سوختن انجام نمی دهند بلکه با ایجاد اثر القایی روی بافت، به ترمیم و بهبود بافت کمک می کنند. در موارد پیشرفته تر از لیزرهای پرتوان و لیزرهای برنده علی الخصوص لیزر Co2 را در درمان بیماریها استفاده می نمایند. در واقع بخش CO2 معادل چاقو هستش منتهی فوق العاده با صدمه کمتر و با کارایی بسیار بالاتر و اثر گذاری خیلی بیشترکه سبب می شود همزمان هم درد بیمار بعد از درمان کاسته شده و هم خون ریزی کمتری داشته باشد.

اسکرول به بالا
تماس با ما مسیریابی